Priemyselné garážové brány

     V rámci sekciových brán tvoria priemyselné garážové brány samostatnú kategóriu. Oproti privátnym garážovým bránam spĺňajú naviac ďalšie technické požiadavky, ktoré sú stanovené pre priemyselne využívané brány.

     Medzi hlavné výhody patria spoľahlivosť, dobré termoizolačné vlastnosti vďaka panelom zatepleným polyuretánovou penou a široká škála typov kovania, ktorá umožňuje montáž brány takmer do všetkých typov stavebných otvorov.

Všeobecné

     Priemyselná garážová brána so zateplenou sekciou plnenou polyuretánovou penou, spoľahlivým chodom a dlhou životnosťou. Sekciové priemyselné garážové brány patria pre svoj vzhľad a mnohorakosť prevedenia k najviac využívaným typom priemyselných brán.

       Priemyselné brány vyrábame v rozmeroch na mieru.

Popis brány

     Brána je zložená z pozdĺžne členených sekcií, ktoré pri otvorení brány plynule zachádzajú za alebo nad otvor po vodiacich koľajniciach v závislosti od zvoleného typu kovania. Sekcie sú spojené bezpečnostnými zámkami proti privretiu prstov a vyplnené tvrdenou polyuretánovou penou.

      Pevný profil vertikálneho vedenia v tvare U s hrúbkou 2 mm zabezpečuje vysokú torznú pevnosť a zvyšuje priľnavosť panelov k bočnému tesneniu. Profil je zároveń doplnený inovovaným dvojitým tesnením, ktoré zvyšuje vodeodolnosť brány a znižuje jej prievzdušnosť.

Montážne prvky

     Vertikálne vedenia majú vo vedení vytvorené dva rady otvorov s priemermi pre skrutky o hrúbke 8 a 10 mm, čo zvyšuje variabilitu použitia kotviaceho materiálu.

     Zarovnávací profil uľahčuje inštaláciu horizontálneho vedenia a zároveň stabilizuje rohy, následkom čoho je nemenný rozmer uhlopriečok.

Typy kovania pre priemyselné garážové brány

01. Štandardné kovanie

  • vhodné pre otvory s min. výškou nadpražia 420 mm
  • maximálny rozmer stavebného otvoru š. 8500 x v. 7000 mm

02. Znížené kovanie

  • vhodné pre otvory s min. výškou nadpražia 180 mm
  • maximálna plocha brány 13,5 m2

03. Kovanie so zvýšeným  zdvihom

  • maximálny rozmer stavebného otvoru š. 8500 x v. 6000 mm

04. Kovanie so zvýšeným vertikálnym zdvihom

  • maximálny rozmer stavebného otvoru š. 8500 x v. 6000 mm

05. Kovanie so šikmým zdvihom

  • vhodné pre otvory s min. výškou nadpražia 420 mm
  • maximálny rozmer stavebného otvoru š. 8500 x v. 6000 mm

06. Kovanie so šikmým zvýšeným zdvihom

  • maximálny rozmer stavebného otvoru š. 8500 x v. 6000 mm

Galéria