Drevené žalúzie

Drevené žalúzie ocenia všetci, ktorí uprednostňujú zariadenie miestností v prírodnom štýle. Všetky detaily sú starostlivo spracované a oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka. Tieto žalúzie sú o niečo drahšie ako hliníkové žalúzie avšak majú množstvo výhod ako dlhú životnosť, nízke nároky na údržbu či lepšiu kontrolu prieniku svetla do miestnosti.

Drevené žalúzie sú vyrobené z drevených lamiel, ktoré umožňujú nastavenie ich uhlu aj keď je žalúzia úplne spustená. To umožňuje ideálne nastavenie prieniku slnečného žiarenia do miestnosti. Drevené žalúzie sú perfektnou voľbou v prípade, že máte priestory zariadené do luxusného, či elegantného štýlu. Sú jedinečným dizajnovým prvkom, ktorý vašim priestorom pomôže udržať integritu, napríklad ak kladie dôraz na drevený dekór. Drevené žalúzie ponúkame v množstve všestranných štýlov, ktoré zodpovedajú vášmu nábytku či podlahe a tak perfektne zapadnú do vášho obytného priestoru. Drevené žalúzie majú tú výhodu, že sú pevné a pretože ich lamely možno skloniť úplne nadol, čistenie je oveľa jednoduchšie než u hliníkových žalúzií.

Ovládanie je textilnou šnúrou s ozdobnou drevenou koncovkou, naklápanie dreveným interiérovým ovládačom.

Farebné prevedenia

U nás si môžete vybrať so širokej palety farieb podľa aktuálneho vzorkovníka v cene základného prevedenia bez príplatku.