VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ROLETY

Tieto vonkajšie hliníkové rolety majú lamely, ktoré sú vyplnené polyuretánovou penou vďaka čomu je zabezpečený vysoký termoregulačný efekt. Vodiace koľajnice obsahujú kefové tesnenie lamely vďaka čomu je roleta tichá aj pri silnom vetre.

Ich najväčšou prednosťou je kompletné zatienenie, vysoký termoregulačný efekt a zníženie hluku z exteriéru. Rolety dokážu veľmi dobre izolovať sklenené plochy v letných ale aj zimných mesiacoch a tak dokážete ušetriť na energiách a taktiež predĺžiť životnosť okien. Taktiež zohrávajú veľkú úlohu v otázke bezpečnosti, slúžia ako bariéra pre zlodejov a chránia vaše súkromie pred neželanými pohľadmi z exteriéru.

hliníková roleta
  • V ponuke máme aj roletu kombinovanú so sieťkou čo pridáva rolete ďalšiu vlastnosť a to ochranu proti dotieravému hmyzu.
  • Roleta kombinovaná so sieťkou je systém dva v jednom. Jej výhoda spočíva v tom, že je sieťka a roleta vložená v jednom bubne. Roleta aj sieťka sa dá ovládať nezávisle od seba.
  • Rolety sú vyrábané vždy na mieru s možnosťou motorického alebo manuálneho ovládania.

NAKOĽKO JE TO NÁROĆNÝ PRODUKT A JE OKOLO NEHO VEĽA INFORMÁCIÍ, KONTAKTUJTE NÁS A RADI VÁM SO VŠETKÝM ODBORNE PORADÍME A VŠETKO VYSVETLÍME.