Vonkajšie hliníkové rolety od profesionálov

Pri montáži vonkajších žalúzii, alebo vonkajších roliet/screenov Vám namontujeme na dané okná aj okenné sieťky úplne ZADARMO! Vďaka čomu môžete ušetriť na jednom okne až 90€!

(Akcia sa vzťahuje na štandardný ISSO profil v základných farbách – max. rozmer 1 500 x 1 800mm. Na iný typ okenných sieti vám ponúkneme zvýhodnenú cenu)

Kvalitné vonkajšie hliníkové rolety majú lamely vyplnené polyuretánovou penou, vďaka čomu je zabezpečený vysoký termoregulačný efekt. Odolné, stabilné, tiché rolety v perfektnom prevedení získate s nami. Sme špecialisti na exteriérové riešenia.

Rolety efektívne izolujú sklenené plochy v letných ale aj zimných mesiacoch. Vďaka tomu ušetríte na energiách a predĺžite životnosť okien o veľa rokov. V otázke bezpečnosti slúžia ako bariéra proti zlodejom a chránia Vaše súkromie pred neželanými pohľadmi zvonka.

hliníková roleta
  • V ponuke máme aj roletu kombinovanú so sieťkou čo pridáva rolete ďalšiu vlastnosť a to ochranu proti dotieravému hmyzu.
  • Roleta kombinovaná so sieťkou je systém dva v jednom. Jej výhoda spočíva v tom, že je sieťka a roleta vložená v jednom bubne. Roleta aj sieťka sa dá ovládať nezávisle od seba.
  • Rolety sú vyrábané vždy na mieru s možnosťou motorického alebo manuálneho ovládania.

Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na mieru. Vyplňte náš formulár a my sa s Vami obratom spojíme. Poradenstvo a cenová ponuka je zdarma.