Pri montáži vonkajších žalúzii, alebo vonkajších roliet/screenov Vám namontujeme na dané okná aj okenné sieťky úplne ZADARMO! Vďaka čomu môžete ušetriť na jednom okne až 90€!

(Akcia sa vzťahuje na štandardný ISSO profil v základných farbách – max. rozmer 1 500 x 1 800mm. Na iný typ okenných sieti vám ponúkneme zvýhodnenú cenu)

Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším typom exteriérového tienenia okien. Vďaka naklopeniu lamiel môžete krásne regulovať svetlo. Hliníkové žalúzie zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. S exteriérovými žalúziami zastavíte slnečné lúče do takej miery, že nebudete musieť počas leta žiť s naplno spustenou klimatizáciou. A v noci budete mať väčší pocit bezpečia a závesy sa stanú zbytočnosťou.

Vonkajšie žalúzie sú skvelým riešením pre rodinné domy, byty, administratívne i komerčné budovy. 

Vonkajšie hliníkové žalúzie - Galéria

Skvelé výhody vonkajších žalúzií

 • Zabraňujú prehriatiu interiéru
 • Plynulo regulujú svetlo aj teplo
 • Zabezpečia úplné súkromie
 • Elegantný doplnok domu
 • Široký výber farieb
 • Úspora nákladov – nepotrebujete klimatizáciu

Montáž hliníkových žalúzií

Vonkajšie žalúzie inštalujeme dvoma spôsobmi:

 1. podomietková montáž – pri novostavbách, kde už je predpríprava na montáž žalúzií
 2. priznaná montáž – pri priestoroch, kde nie je predpríprava na hliníkové žalúzie, je potrebné nainštalovať aj kastlík (krycí plech) na žalúzie
Podomietkova montáž
Priznaná montáž

Farebné prevedenia exteriérových žalúzií

U nás si môžete vybrať zo širokej palety RAL farieb podľa aktuálneho vzorkovníka v cene základného prevedenia bez príplatku:

Príplatkové farby:

Ukážky našej práce

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Ivan Garaj

Mám od firmy vonkanšie rolety a sietky proti hmyzu, sú veľmi ochotný, poradia, vysvetlia za rozumnú cenu. Odporúčam.

Veronika Kovaličková

Veľká spokojnosť s ponúkanými službami.
Great satisfaction with the services offered.

SECURITY Agency s.r.o.
Rýchlosť a kvalita za veľmi dobrú cenu – určite odporúčam.

Vonkajšie žalúzie dodajú vášmu domovu eleganciu

Typy lamiel

Poradíme vám, aký typ lamiel je najvhodnejší pre váš priestor. Inštalujeme najpopulárnejší model lamiel Z90, ktorý je najuniverzálnejší, výborne zatemní izby a je odolný aj voči silnejšiemu vetru. Nemusí sa však zmestiť do užších kastlíkov – tu nastupujú ostatné typy lamiel.

Z90 a Z70

 • dokonalé zatemnenie takmer ako pri roletách
 • vyššia odolnosť voči vetru

 

C80 a C65

 • možnosť obojsmerného náklonu žalúzií

 

C80-S

 • Skladanie lamiel SLIM –  vďaka tomu vznikne menší nábal. Pokiaľ z nejakého dôvodu nie je možné spraviť vyšší kastlík (napr. je nad oknom balkón, podhľad strechy alebo iná prekážka), tak lamely C80-S majú menší nábal (pretože lamely sa prekrývajú cik-cak) a zmesti sa aj do nižších kastlikov. Prípadne ak zistíme, že máte zle odvedenú predprípravu – majster vám vypočítal nízke kastlíky.

Ovládanie vonkajších žalúzií

Každému môže vyhovovať iný spôsob ovládania žalúzií. Poradíme Vám, či si vybrať:

 1. Ovládanie elektromotorom
  1. motor na vypínač
  2. motor na diaľkový ovládač
 2. Ovládanie kľukou – ručne

 

Už teraz vám však vieme povedať, že ručné ovládanie žalúzií je veľmi pracne na točenie kľuky, nepohodlné, zdĺhavé. Ak chcete žalúziu vytiahnuť a prejsť cez dvere, tak musíte pracne vytiahnuť celú žalúziu hore (dlho to trvá). Otázkou je, či si vybrať ovládanie na klasický vypínač alebo na diaľkový ovládač. Preferujeme ovládanie na diaľkový ovládač, pretože v konečnom dôsledku predpríprava elektroinštalácie a mechanických vypínačov na ovládanie, cez vypínač vyjde finančne drahšie ako motory s prijímačmi.  Diaľkové ovládanie žalúzií sa dá ľahko kombinovať s ovládaním cez mobilný telefón.

 

Ak už máte predprípravu na vypínače, tak vám vieme dodať prijímač pod vypínač, ktorý premení žalúziu na žalúziu ovládanú aj diaľkovým ovládačom, smartfónom a zároveň zostane funkčný aj klasický vypínač.      

 

Ak máte žalúzie s predprípravou iba na diaľkový ovládač, tak vám vieme dodať nástenné vypínače (ktoré vyzerajú veľmi luxusne). Tieto vypínače nahrádzajú funkciu klasického žalúziového vypínača a dá sa na ne naprogramovať viac žalúzií. Napr. pri vchodových dverách môže byť jeden vypínač, na ktorý bude naprogramovaný celý dom a pri odchode z domu sa stlačením jedného tlačidla zatiahnu všetky žalúzie.

 

V prípade, že nemáte predprípravu na elektricky ovládané žalúzie, dokážeme vám pekne dorobiť elektroinštaláciu tak, že to nie je takmer ani vidieť a bez búrania a sekania steny. Napojíme sa z najbližšej elektrickej zásuvky. Takže aj tam, kde nie je predpríprava, vieme elektroinštaláciu dorobiť a žalúzie môžu byť motorické.

 

Čo sa týka motorov do žalúzií, používame osvedčené elektromotory Somfy a Elero. Oba elektromotory sú vysoko kvalitné. Somfy je francúzska značka, Elero nemecká.

Žiadosť o cenovú ponuku na vonkajšie žalúzie

Na spracovanie ponuky nám prosím zašlite tieto údaje: druh žalúzie (priznaná s plechom alebo podomietková bez plechu), spôsob ovládania (manuálne, motorické na vypínač alebo ovládač), rozmery a počet žalúzií, typ lamely, farbu podľa RAL, poschodie montáže.

  Váš email (povinné)

  Adresa montáže (Ulica,mesto) (povinné)

  Telefón (povinné)

  Vaša správa

  Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb.
  Bližšie informácie o ochrane osobných údajov.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.


  Máte ešte otázky k vonkajším žalúziam?

  Volajte 0908 169 051