Pergoly

     Pôvodné využitie pergol ako záhradného doplnku pre popínavé rastliny sa v súčasnosti podstatne zmenilo. Záhradné a terasové pergoly sa čoraz častejšie využívajú ako miesto relaxu a oddychu, spoločných posedení alebo miestom pre prácu na čerstvom vzduchu.

     Tento trend so sebou priniesol nové požiadavky na komfort. Jednou z nich je naplno využívať priestor počas čo najdlhšieho obdobia, teda ja v príliš horúcich dňoch alebo naopak v dňoch, keď počasie sedeniu vonku príliš nepraje.

     Kvalitné slnečné clony riešia tento problém bez kompromisov.

   Pergoly dodávame ako samostatné hliníkové konštrukcie alebo spolu s tieniacim systémom. Na hotové drevené pergoly a prístrešky dodávame samostatné tieniace systémy.

Typy | Pergoly

Podľa využitia ponúkame balkónové a terasové pergoly s kotvením zadnej časti v opornej stene alebo samostatne stojace clony, ktoré sa dajú umiestniť vo voľnom priestranstve.

Kombináciou a spájaním viacerých pergol je možné dosiahnuť prekrytie veľkých priestranstiev.

Konštrukcia pergol je zhotovená s vysokokvalitných hliníkových materiálov, ktoré dobre odolávajú vonkajším vplyvom a nepotrebujú žiadnu dodatočnú údržbu.

Možnosť výroby na mieru po konzultácii so zákazníkom a podľa jeho požiadaviek. Pri návrhu a výbere vhodného typu vám radi pomôžeme.